دوره آموزشی شاه کلید

برای دوره آموزشی "شاه کلید"، ما از "اسپات پلیر" استفاده می کنیم، یک ویدیو پلیر پیشرفته که قابلیت حفاظت و قفل کردن فایل های ویدیویی را دارد

از این سیستم برای حفظ حقوق شما به عنوان خریدار دوره و جلوگیری از کپی برداری غیرقانونی استفاده می کنیم. پس از خرید دوره، یک لایسنس اختصاصی به شما داده می شود که با وارد کردن آن در اسپات پلیر، قادر خواهید بود محتوای دوره را هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین مشاهده کنید.

آموزش نرم افزار اسپات پلیر

  • پس از دانلود نرم افزار و باز کردن آن چه در دسکتاپ و چه در موبایل صفحه مشابه تصویر زیر را خواهید دید.
  • کافیست لایسنس دریافت شده را در قسمت License وارد کنید و در فیلد پایینتر محل مورد نظر خود برای ذخیره فایلهای دوره ها انتخاب کنید.
  • سپس تایید را بزنید.
spot player 1 3 - آموزش کار با اسپات پلیر
توجه: لطفاً در نظر داشته باشید که هر لایسنس فقط برای استفاده یکبار در سه پلتفرم ویندوز، اندروید، و تحت وب معتبر است. پس اگر لایسنس را در یکی از این سیستم ها وارد کرده باشید، دیگر نمی توانید از همان لایسنس در دستگاه دیگری در همان پلتفرم استفاده کنید.

دانلود نرم افزار

دانلود نسخه ویندوز

دانلود نسخه اندروید

نسخه تحت وب

اگر قبلاً این دوره را خریداری کرده اید و مایلید از "اسپات پلیر" استفاده کنید، می توانید مشخصات خود و فاکتور خرید خود را در فرم زیر بارگذاری کنید. پس از بررسی اطلاعات، لایسنس خاص شما برای استفاده از دوره در اسپات پلیر برای شما پیامک می شود. این روش به شما امکان می دهد تا محتوای دوره را هم بصورت آنلاین و هم بصورت آفلاین ببینید.